team Firma Geo.Log zarejestrowana została w lutym 2006 roku. Z branżą geologiczną związani jesteśmy od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Doświadczenia nabieraliśmy jako pracownicy większych przedsiębiorstw geologicznych, przez co nie są nam obce wszelkie niespodzianki pracy terenowej jak i te związane z późniejszymi pracami dokumentacyjnymi.

Nasze doświadczenie przekładające sie na jakość świadczonych przez nas usług sprawiły, że w gronie naszych stałych klientów znajdują się m.in.:
Biura Projektowe i Urzędy Gmin, które cenią sobie szybkie terminy realizacji
i przejrzystość opracowywanych przez nas dokumentacji.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów indywidualnych pragnących wybudować swój wymarzony dom, sprawdzić możliwość instalacji własnej studni lub też założenia przydomowej oczyszczalni ścieków. Lata pracy
w dużych zakładach pozwoliły nam nawiązać wiele kontaktów z firmami oferującymi usługi wiertnicze praktycznie na terenie całego kraju. Dzięki temu wysyłając na miejsce tylko nasz nadzór ograniczamy koszty, przez co nasze
ceny mogą być konkurencyjne.


To, że jesteśmy niedużą firmą jest naszym atutem jeśli chodzi
o bezpośrednią współpracę z klientem. Możemy sobie bowiem pozwolić na indywidualne podejście do każdego klienta. Za każdy projekt, od początku do końca, odpowiada przypisana do niego konkretna osoba. Klient chcąc uzyskać lub przekazać informacje, na każdym etapie realizacji projektu, kontaktuje się bezpośrednio tylko z tą daną osobą.


Jesteśmy młodym, pełnym zapału zespołem, oferującym to czego potrzebujesz w atrakcyjnej cenie!